• Кабинет
  • Избраное
  • 0 товаров
    Сумма: 0
    Ваша корзина пуста
Меню
Главная » 2017 » Июль » 11 » ТМ IRON ANGEL це «Вибір України 2017»

ТМ IRON ANGEL це «Вибір України 2017»

Рейтингова програма «Вибір України» після маркетингового дослідження, номінувала ТМ IRON ANGEL на нагороду «Вибір України 2017»!

Рейтингова програма «Вибір України 2017» покликана стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а й вносять значний вклад в майбутнє нашої держави. Також вона адресована керівникам і всім фахівцям компаній, завдяки плідній роботі яких є змога зміцнити економіку України. Нагорода «Вибір України 2017» — це результат копіткої роботи і заслужений авторитет в очах клієнтів, партнерів і конкурентів. Також це підтвердження, що підприємство чесно платить податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклується про своїх співробітників, створює робочі місця, впроваджують нові технології і формують новий тип економіки, який ґрунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі.

Оргкомітет Незалежної Національної бізнес-нагороди «Вибір України» намагається провести як найбільш чіткіший статистичний аналіз практично усіх представлених на ринку компаній, подавши на розгляд в дослідженнях 30-50, а то і більше номінантів в одній конкретній, чітко сформульованої номінації «Вибір України 2017».

TM IRON ANGEL пропонує:
грунтофрези, генератори, мотопомпи, мотокоси, газонокосарки, бензо- та електричні пили, мотобури, оприскувачі, електричні скарифікатори, снегоуборщики, висоторізи, подрібнювачі, повітродувки, моторне мастило.
Висока якість генераторів та мотопомп дає можливість впровадити гарантію два роки.

Перемога ТМ IRON ANGEL у номінації «Вибір України 2017» свідчить про наполегливу працю інженерів та фахівців торгівельної марки.

IRON ANGEL - заведи свого ангела!

Більше інформації Ви можете знайти на сайті: www.iron-angel.ua , на сторінке соціальної мережі Фейсбук.

 
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar