Главная Історія імені «Iron Angel» (Айрон Энджел)

Iron Angel (Айрон Энджел) – спочатку, заснована в Нідерландах в 1985 році, компанія поступово перетворювалася на міжнародний бренд. Представництво Iron Angel (Айрон Энджел) перебувають у десятках країн Європи та світу, зокрема й в Україні. 
 

«Iron Angel» це похідна латинською мовою: “ferrum angelus”, що означає «залізний ангел» або «ангел із мечем». Сама назва бренду Iron Angel (Залізний Ангел) – це переказ біблійного сюжету та картини, зробленої за мотивами святого писання, на якій зображено пророка Валаама під час зустрічі з Ангелом (Ілюстрація з Біблії. 1897 р.). Він і попередив пророка про можливу небезпеку і тим самим уберіг його від напасті. Одне з головних кредо нідерландської компанії – це допомога десяткам тисяч осіб, зайнятих на не найлегших садово-паркових та силових роботах та полегшення їхньої праці.
 

Продукція Iron Angel (Айрон Энджел) включає, досить, велику лінійку продукції паркового, садового інструменту, а також силового обладнання. Дизайн та технічна розробка виробів повністю проводиться нідерландськими фахівцями. Багато технічних напрацювань є власним винаходом компанії, на які отримані відповідні патенти. Клієнти віддають перевагу продуктам Iron Angel (Айрон Энджел) за рахунок прийнятних цін, по-справжньому європейської якості та надійних конструкційних деталей.


У 2017 році після проведеного маркетингового дослідження рейтингова програма «Вибір України» номінувала ТМ IRON ANGEL (Айрон Энджел) на нагороду «Вибір України 2017». Ця програма покликана стимулювати організації та підприємців, які роблять колосальний внесок у майбутнє нашої країни. Нагорода «Вибір України 2017» є результатом суттєвої роботи компанії, і підвищує рівень довіри до виробника клієнтів, партнерів та конкурентів. 

 
Техніка «Iron Angel» допомагає тисячам своїх власників, роблячи нелегку роботу приємною.
 


В Україні торгову марку Iron Angel (Айрон Энджел) – представляє ТОВ фірма Дніпрокор. Наша компанія надає повний набір послуг з консультації, продажу, встановлення, гарантійного та післягарантійного обслуговування придбаної садовопаркової техніки Iron Angel. Дипломовані спеціалісти допоможуть Вам не лише якісно відремонтувати Ваш інструмент, а й своєчасною профілактикою набагато збільшити термін його служби. Раціональне рішення сьогодні вимагає більше, ніж будь-коли мислення на рівні систем.


Так компанія "Дніпрокор" займається не тільки продажем садовопаркової техніки Iron Angel, але і відповідного приладдя до них - вирішальної переваги для більш легкої та продуктивної роботи. Тут Ви можете знайти необхідне приладдя для зручної роботи. Усі витратні матеріали виготовлено компанією Iron Angel.

Шановний клієнт, для нас не важливо, де саме Ви придбали техніку торгової марки Iron Angel (Айрон Энджел), навіть за межами України. Ми завжди готові допомогти вам і проконсультувати. До покупки, після покупки та після того, як закінчився гарантійний термін експлуатації.


Зверніть увагу, що при купівлі нашої техніки через інші торгові точки offline або online наші дилери повинні вам видати не тільки чек, але також гарантійний талон Iron Angel (Айрон Энджел).